Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2252

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2256

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2903
Meble na wymiar Olsztyn - kuchnie, szafy, meble biurowe - StanexMeble na wymiar Olsztyn – kuchnie, szafy, meble biurowe – Stanex

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz mieszkalnych, biurowych, kawiarnianych, hotelowych i innych...

  • Firma PUPH Stanex s.c. wywiązała się należycie z zawartej umowy dostarczając asortyment zgodny z przedstawionym w złożonej ofercie i w określonym terminie.
    Agencja Mienia Wojskowego w Warszawie
  • Z uznaniem podkreślamy, że firma Stanex spełniła nasze wymagania co do jakości mebli, a zlecone prace wykonała starannie i w ustalonym terminie.
    Miejski Zarząd Dróg i Mostów
  • Dostarczone meble spełniają nasze oczekiwania w zakresie jakości, stetyki i funkcjonalności. Usługa została wykonana terminowo, zgodnie z warunkami określonymi w umowie.
    Zarząd Komunikacji Miejskiej w Olsztynie

NASZA FIRMA

Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 1978,a od roku 1994 działa w formie spółki cywilnej. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wnętrz mieszkalnych, biurowych, kawarnianych,hotelowych i innych

Będąc autoryzowanym dealerem firmy Barlinek S.A. i posiadając certyfikat na montaż, profesjonalnie doradzimy i fachowo ułożymy dobrą podlogę zadawalając najbardziej wymagającego klienta.

Dzięki solidnej pracy zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.

Produkujemy typowe meble biurowe oraz inne nietypowe na życzenie klienta. W ostatnim okresie specjalizujemy się w zabudowach kuchennych, garderobach, recepcjach, barkach.

Materiały użyte do produkcji w/w mebli posiadają wymagane atesty oraz odpowiadają wszelkim normom.

Współpracując z firmami Nowy Styl i Dziedzic oferujemy do wyposażenia również krzesła zarówno biurowe jak i kawiarniane.

Zapraszamy do współpracy.

OFERTA

Oferujemy wykonanie nietypowych mebli dostosowując je do potrzeb klienta oraz wymiarów pomieszczenia.

Kuchnia bardzo często jest miejscem, gdzie spędza się dużo czasu. Bywa też, że łączy się ona bezpośrednio z jadalnią czy salonem, dlatego powinna być zagospodarowana w sposób użyteczny i funkcjonalny, a zarazem wytworny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli kuchennych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę mebli biurowych. Ich prostota a zarazem funkcjonalność, w połączeniu z wysoką jakością i korzystną ceną, daje gwarancję zadowolenia i satysfakcji z dokonanego wyboru.

Ofertę mebli na wymiar kierujemy do klientów chcących w sposób funkcjonalny zagospodarować przestrzeń swojego mieszkania lub innego lokalu.

W naszej ofercie znajdują się panele podłogowe tzw. laminaty firmy KRONOPOL i KAINDLa także naturalne podłogi firmy BARLINEK.

Jeśli szukasz idealnej szafy, kuchni lub innych mebli – dobrze trafiłeś!